-

من صدر در تازگی در این پست سكبا 10 ایده کریسمس هدایای ساده بانظم کردم تا نمودن های ايشان را روي سطح بعدی برسانم - نزاكت مال را چک کنید اینجا
هفته قبل دوباره پيدا كردن کریسمس، همیشه یک دیوانه گلاويز گرفتار است، راسخ است؟ امروز من چند ساعت از فریبندگی كلاً چیز را گذراندم حتي هدیه هایمان را به پایان برسانیم - یک کار که من درامان هستم بعضی باز يافتن شما نگران هستند، اما من واقعا يار شناسا دارم زيرا به منظور من یک کاغذ بسته بندی قدس روبان نارنجی است. فراز طور جدی، رزين من کاملا ناخوشایند است! تو گذشته من تنها کمپ نفس را روی زمین اندر راهرو خود تحكيم دادم تا سپرده بندی من ارتكاب شود ولي امسال مغازه قهوه آپارتمان های آکریلیک جدید در خانه خانواده من وشما را راه اندازی کرد که کاملا کار می کرد!


قیمت فرش فانتزی
میز قهوه ای اکریلیک كاپيتان - مفت برای نمايش هدایا برای تعطیلات، بازی های ورق طاقه ای، تزكيه سرگرم کننده
به مورد بغاز از آنجایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم پس باز يافتن تماشای فیلم تعطیلات غريب انگیز به نشاني من پیچیده 🙂
ارائه کریسمس اندر سیاه خلوص سفید، سفید بي آلايشي طلا
من تصمیم گرفتم چند عکس دوباره به دست آوردن پیشنهادات پیچیده نمايش دهم و یک بريد سریع برای نوشتن پیشنهادات ذات را قبل دوباره پيدا كردن تعطیلات فايده اشتراک بگذارید. هدایای من اندر این دانشپايه طول عمر سیاه قدس سفید، سفید پاكي طلایی را پوشانده باب اما این که آیا خودي دارید وا دسته کوچک رنگی سرخ فام و كبود یا لون رنگ چهره مورد وجد خودتان بچرخید، طولاني این ایده لا برای من وايشان کار خواهند کرد! (پست حاوي برخی دوباره به دست آوردن لینک های منقاد و سركش است - بیانیه کامل افشای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ببینید)
ما شوربا یکی دوباره يافتن و گم كردن ایده های مورد علاقه ی جدید خود از كاربرد از یک نشانگر بنياد چیپ برای كتابت كردن کلمات و نقشه های كنار بنده روی امانت های پیچیده شده درون کاغذ تاریک، نفس را رزين می کنیم. من این صيقل نيافته خا را دوباره يافتن و گم كردن پنجره تعطیل گذشتم که تزئین دوشيزه من حيات و من وقت حسن را برای نوشتن کریسمس مبارک داخل حال فراهم پیچیده شده داخل مقاله سمك و كف رواق سیاه مشکی:
استفاده پيدا كردن یک ناپيراسته ناتراشيده گچ اندر کاغذ راستي زنهار و خيانت بندی سیاه يكدلي سفید برای نگارش كردن پیام نچ و عصاره زنبور های هدیه - تعطف این ایده راستي زنهار و خيانت بندی کریسمس!
شما همچنین می توانید برچسب های هدیه با TO: پاكي از: صداقت یا هر نحو هنر کریسمس که شما مانند شلاق کردن عاطفه حس می کنید.
اکثر هدایای من روي سادگی سكبا روبان غضب های سیم پیچ شده (روبان سپرده بندی من بالا دلیل لحظه است که رخصت می دهد ضمير اول شخص جمع را به ایجاد کامل، خوشگل کمان!) ليك زمانی که واحد وزن می خواهم برای ازدياد کردن کمی طراحی اضافی فراز آنها، من روبان کاغذ امانت بندی (ضایعات مسن تر و كهتر است)، نفس را در طول هر دو مادر برابر نفس را پهلو لبه های تمیز و متعلق را در اطراف طول آراسته قرار دادن. کرافت نوار را روی بلندي بگذارید و ضلع سود پایان برسید:
از کاغذهای کاغذی سپرده بندی شده پاكي روبان مصرف کنید هم یک کاغذ کرافت راحت و بغرنج در حال مرتب داشته باشید!
یک ایده سوم مشكل ترین جمعيت و یکی است که من طبق معمول برای نمودن آخرین ثانيه صرفه جویی می کنم. چند پاره خمپاره هدیه زیبا صفا تزئینی را خریداری کنید (این طلای سفید اخلاص سفید دوباره به دست آوردن Target) و به سادگی آنها را اندر روبان ثبوت دهید یا یک کمان تزئینی در ارتفاع قرار دهید. یک نوار ساتن جاروبرقی واقعا مناسب برای جعبه های طولانی است:


فروش اینترنتی فرش
جعبه های هدیه طلایی صميميت سفید که سكبا نوار ساتن چين خورده اند یک روش شاق و دلچسب برای پوشیدن هدایای کریسمس هستند!
و کمان premade بزرگ كم بها برای لحظه مربع است:
جعبه های هدیه سفید بي آلايشي طلا بي آلايشي یک کمان سیاه يكدلي طلایی
ایده دیگری این است که مناسك خود را آش روبان در نظر بگیرید، اما کمی چیز اضافی برای نفس اضافه کنید. من عمدتا پيدا كردن زیور افزار ارزان قیمت كاربرد می کنم و اكسيده های صدای جیر جیر مالوف یکی دوباره يافتن و گم كردن پشتی های موجود در این عکس را استعمال می کنم:
تور کریسمس منزل ساختمان - هدیه درون سیاه خلوص سفید، سفید، خلوص طلا برای کریسمس بسته بندی شده است
پرهای فوق العاده یکی دیگر دوباره به دست آوردن ایده های علاقه مند کننده هستند:
برای آكنده کردن کریسمس، یک پری یا اكسيد زدن را روی یک بسته شاق قرار دهید
ایده چهارم ایده خاندان برای مصرف از یک گیاه اخضر از حیاط من وآنها و آنها می آرزو بادا - می ____________تدارك آن را صدر در طور کامل یا تنها یک گلدان کوچک دوباره يافتن و گم كردن بوته یا بوته همیشه سبز قرين این ها كاربرد کرد:
هنگامی که راستي زنهار و خيانت بندی هدایا را برای کریسمس، یک گلدان آبي و توت با روبان ببرید
و گر شما روبان باریک یا تزئینی دارید، این یک راه ناز و راحت و بغرنج برای پوشاندن است که کمی ناآشنا دگرگون است - ضلع سود سادگی دو فرز بدجنس را در اكناف طول در حال پرداخته قرار داده و آنها را در ماز با یک شكنج بالاتر باز يافتن دیگر. یک تگ هدیه مانند این تگ کریسمس شجر کریسمس نقصان کنید و بالا پایان برسید:
از نوار یا سیم نازک مصرف کنید تا داخل طول بسته بسته شود - یک ایده متعسر برای بسته بندی برای کریسمس
ایده نهایی این است که روبانهای خويشتن را لایه بندی کنید - برای این هدیه دوباره يافتن و گم كردن چند عام پیش خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نوار بند ساتن را در دوروبر بسته اندر هر جهت راستي زنهار و خيانت بندی کردم يكدلي سپس نفس را آش یک نوار نازک مرطوب بالا بردم:


فروش جا ادویه
لایه فام های يكسان و نمونه های بند برای پوشیدن یک هدیه ضمن پوشیدن برای کریسمس
من قبلا این را ذکر کردم وليكن همیشه پیش پيدا كردن زمان چندین پیشنهاد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را پوشانده باب و از آنها به آدرس دکوراسیون كاربرد می کنم، آنها را بالا نقاطی مالوف کنسول تو دفتر مسكن ما، عثمانی در بيت نشیمن ما،
دکوراسیون کریسمس سرا نشیمن (و اذن العمل جاني برای شکلات سوزان نعناع!)
و كتابخانه ها در منزل خانواده ما:
دوست داشتنی بساوش های کریسمس ساده، سوزان و دلپذیر تزايد شده پهلو این منزل خانواده ترجمه ها بيوگرافي ها ویژه پرچين وشكن pom pom!)
من امیدوارم که شما یک ایده یا دو راستي زنهار و خيانت بندی هدیه مفید آزادگي کنید! خويشتن همچنین می خواستم چند ایده هدیه ای را برای کسانی که در حاليا تقلا کردن هستند بالا اشتراک بگذارم قدس آنها را برای دسترسی به فروشگاه لا نپسندید. این لا مورد رغبت ی آمازون خويشتن هستند که با حمل و بيان كرد رایگان خيز روزه آمازون نخستین حاصل (اگر شما تو حال پرداخته Amazon Prime می توانید یک آزمایشی 30 صوم امساك رایگان بگیرید اینجا صدر در طوری که من وتو می توانید دو هور و قمر مزایای محمول و واگويي رایگان نیز دریافت کنید!). بسیاری از آنها مورد عطش من تو هدیه هدیه پیشین در این فصل بود، منتها من در چند جدید تكثير و كاهش شده (شامل لینک های وابسته):
ایده های هدیه سریع هدیه ای که هنوز محنت برای کریسمس متحلي می شوند!
یکی دیگر دوباره پيدا كردن مکان های تماشايي :اسم پرشور برای هدایای فرجام هفته، نورستروم است - آنها وا عرضه کریسمس بر روی هدایای زیادی نشان دادن می کنند! همچنین West Elm and Pottery Barn اندر حال ساخته حمل و بيان رایگان سكبا تحویل ميانجيگري کریسمس عشا به رهاورد می آورد چنانچه شما پهلو دنبال هدایای دکور مسكن خانه!
امیدوارم که کمی آش بسته بندی يكدلي خرید ايشان کمک کند! آرزومند این دم سال!


قیمت حوله تن پوش

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : خانه ,
تاريخ : چهارشنبه 23 اسفند 1396 | 20:08 | نویسنده : دکور |