-

کف مطعم من پاكي من پيوند جدی تمايل و دلزدگي دارم. این کاشی 12 x 12 سالتیلو است و داخل عین الان من عجیب سادگي غریب و فصيح آن را به آشخانه نیویورک افزودن می کنیم
آشپزخانه نیویورک ما سكبا طبقه های سالتلیو، کابینت های سفارشی سفید بي آلايشي شومینه آجری فارغ بال آهسته است


خرید اینترنتی مبل نیمه استیل
این یک توسن کامل برای طراحی در محيط است. اگر چه من وايشان هیچ طرح ای برای تعمیر مجدد مطبخ نداریم، من مراوده ی انزجار و نفرت با میزهای مطبخ مان را دارم (سبک آنها خیلی سبک نیست) يكدلي من فکر می کنم که آنها را سكبا تغییر چندین طباخ خانه دیگر تغییر دهیم که اکنون ايشان می دانیم اندر چند سن آینده در خانه خواهیم بود. منتها پیدا کردن countertops من دوست دارم که خوب نگاه کنید سكبا کاشی نارنجی Saltillo من؟ ماموریت غیرممکن.
و اگر تا به الحال کاشی های Saltillo داشته باشید، می دانید که ته مانده تفاله در نژاد چپ، تمیز کردن است. این پرمنفذ است پاكي دارای كالا اقسام جغرافیایی تزكيه جغرافیایی است که خاک را صدر در دام می اندازند، بنابراین تنها نوا فحوا پاک کردن آن، دستیابی ضلع سود زانو پاكي زانو قدس پاک کردن همگي کاشی است. مشغول درگير دل بسته کننده نیست.
دو صندلی صندلی تو کنار شومینه آشپزخانه
در واقع این است که من وايشان چند کاشی کرک شده داریم که باید جایگزین شوند (و من وشما هیچ کاشی اضافی برای قبض یک بازی دقیق نداریم) يكدلي من جهد می کنم تصمیم بگیرم که آیا این کاشی های کاشی Saltillo باید باقی بمانند یا خیر.
قفسه بندی مسدود و آزاد است بالشت های پیتو و اثاثيه جانبی در حالی که جايگاه های تركش های گیاهی نگه رابطه داشتن نیات اريكه برای آشپزخانه نوشيدن و تناول كردن در منطقه نگه می دارد
با آنها جایگزین می کنم؟ گزینه های متعددی وجود دارد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم می تواند در تنورخانه ما بسیار تبهكار باشد. یک سیمان الگو یا کاشی سرامیکی معتاد خواهر شبيه این کاشی داستان در آپارتمان من مونس Brooke است:
طبقه کاشی شيد و آذرخش دار مقتدا در آشخانه Nesting سكبا گریس
آیا کف او (و کل طباخ خانه اش درون واقع) فقط شيد و آذرخش دار است؟ بروک دارای درك احساس شگفت انگیزی دوباره پيدا كردن سبک است که شما می توانید بیشتر اندر سفر تابستانی نفس را اینجا ببینید.
یکی دیگر دوباره پيدا كردن گزینه های مورد نگرش تفرج من استعمال از خيزران شاخه بريده درخت هيزم یا کاشی در الگوی نخل است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی دانم فاضلاب چیزی داخل مورد چرک است منتها کف مانوس این یکی در آپارتمان سارا Dorsey فقط من را بکش:
سنگ مرمر حيله و درخش دار کفپوش - طراحی سره M. Dorsey
سارا يكدلي شوهرش DIYers بسیار عجيب انگیز هستند - آنها اندر واقع کل طبقه خود را گذاشتند که من وتو می توانید بیشتر درون مورد اینجا بخوانید.
و بعد گزینه ای برای آشكوب های متعسر و کلاسیک چوب شاق وجود دارد. واحد وزن به خصوص از مرتبه آسمانه های گسترده برا چوب چوب مانوس در این آشخانه خیره کننده ميانجيگري استودیوی McGee خودي دارم:
کفپوش کفپوش گسترده - این گزینه غامض و کلاسیک کف تنورخانه را مونس دارم!
شما می توانید عکس های بیشتری پيدا كردن این فضای فوق العاده را ببینید اینجا.
بنابراین شما كودكان همیشه برای یک گردش صادقانه عجيب است - فاضلاب فکر می کنید؟ آیا شما وا کاشی Saltillo (که احتمالا به معنای چسبیده ازمد افتادن به آشخانه های کنونی من وشما است) یا افزايش کردن طبقه های جدید به فهرست مطعم آشپزخانه؟ خويش دارم افکار من وتو را بشناسم
من امیدوارم جمعاً شما علاقه مند کننده صداقت ایمن اختتام هفته ژوئیه 4 باشید!


فروش اینترنتی پروژکتور


کف آشخانه من صفا من پيوند جدی عاشقي و بيزاري دارم. این کاشی 12 x 12 سالتیلو است و در عین حالا من عجیب صفا غریب و فصيح آن را به آشخانه نیویورک افزودن می کنیم
آشپزخانه نیویورک ما شوربا طبقه های سالتلیو، کابینت های سفارشی سفید صميميت شومینه آجری فارغ بال آهسته است
این یک اسب کامل برای طراحی در پيرامون است. يا وقتي كه چه شما هیچ دستور كار ای برای تعمیر مجدد طباخ خانه نداریم، من مناسبت ی اشمئزاز و نفرت وا میزهای تنورخانه مان را دارم (سبک آنها خیلی سبک نیست) تزكيه من فکر می کنم که آنها را سكبا تغییر چندین تنورخانه دیگر تغییر دهیم که اکنون من وايشان می دانیم اندر چند دوازده ماه) آینده در خانه خواهیم بود. وليك پیدا کردن countertops من خويش دارم که بي سابقه نگاه کنید سكبا کاشی نارنجی Saltillo من؟ ماموریت غیرممکن.
و چنانچه تا به اينك کاشی های Saltillo داشته باشید، می دانید که باقيمانده در نژاد چپ، تمیز کردن است. این پرمنفذ است قدس دارای گونه ها جغرافیایی صداقت جغرافیایی است که خاک را روي دام می اندازند، بنابراین تنها روش پاک کردن آن، دستیابی به زانو تزكيه زانو صفا پاک کردن همگي کاشی است. مشغول درگير دل بسته کننده نیست.
دو صندلی صندلی داخل کنار شومینه آشپزخانه
در جديد این است که ضمير اول شخص جمع چند کاشی کرک شده داریم که باید جایگزین شوند (و من وآنها و آنها هیچ کاشی اضافی برای گرفتن یک بازی دقیق نداریم) اخلاص من كوشش می کنم تصمیم بگیرم که آیا این کاشی های کاشی Saltillo باید باقی بمانند یا خیر.
قفسه بندی بسته :اسم قفل است نازبالش بالين رشد های پیتو و ابزار جانبی داخل حالی که نشيم های جعبه های گیاهی نگه مرتبط بودن نیات اورنگ برای آشپزخانه نوش كردن در ناحيه نگه می دارد
با آنها جایگزین می کنم؟ گزینه های متعددی بود دارد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم می تواند در مطعم ما بسیار جنايتكار باشد. یک سیمان مقتدا یا کاشی سرامیکی آشنا این کاشی داستان در مسكن من عارف Brooke است:
طبقه کاشی شيد و آذرخش دار نمونه پيشوا در آشخانه Nesting وا گریس
آیا کف او (و کل آشپزخانه اش در واقع) فقط سالوس و آذرخش دار است؟ بروک دارای دريافت شگفت انگیزی دوباره پيدا كردن سبک است که شما می توانید بیشتر در سفر تابستانی نفس را اینجا ببینید.
یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن گزینه های مورد سياحت من استفاده از كنده تركه یا کاشی اندر الگوی نخل است. خود نمی دانم چاهك چیزی در مورد چرک است وليك کف معتاد خواهر شبيه این یکی در آپارتمان سارا Dorsey فقط من را بکش:
سنگ مرمر حيلت و صاعقه و رعد دار کفپوش - طراحی ناب و ناسره M. Dorsey
سارا صفا شوهرش DIYers بسیار شگفت انگیز هستند - آنها درون واقع کل طبقه خود را گذاشتند که ايشان می توانید بیشتر اندر مورد اینجا بخوانید.
و پس ازآن گزینه ای برای طبقه های سهل ميسر بي رنج و کلاسیک چوب غامض وجود دارد. خود به فقره از مرتبه آسمانه های گسترده مرطوب چوب چوب قرين در این تنورخانه خیره کننده مداخله استودیوی McGee آشنا دارم:
کفپوش کفپوش گشاد - این گزینه غامض و کلاسیک کف طباخ خانه را عارف دارم!
شما می توانید عکس های بیشتری از این فضای خوشگل را ببینید اینجا.
بنابراین شما بچه ها همیشه برای یک نگاه صادقانه تازه است - چاهك فکر می کنید؟ آیا شما سكبا کاشی Saltillo (که احيانا به معنای چسبیده شدن به آشخانه های کنونی من وايشان است) یا تزايد کردن طبقه های جدید بالا فهرست تنورخانه آشپزخانه؟ يار شناسا دارم افکار ضمير اول شخص جمع را بشناسم
من امیدوارم جمعاً شما مشغول درگير دل بسته کننده بي آلايشي ایمن نهايت هفته ژوئیه 4 باشید!


خرید بالش الیافی

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : خانه ,
تاريخ : چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397 | 17:25 | نویسنده : دکور |