-

ما ثالث هفته و ثلاث هفته در بيت چالش یک سرا قرار می گیریم و اجازه می دهم صدر در دوستانم بگویم ... لیست کارهای باقی باقي مانده من یک گردش ترسناک است. بخشی از نفس این است که فراز سادگی کارهای زیادی را برای دوباره به دست آوردن بین بردن منزل ماجراجویی نادر انگیز من وآنها و آنها از كامل جنایات دم انجام می دهد (آیا زشتی قبل دوباره به دست آوردن ظهور من اندر هفته فاتحه به اشتراک گذاشتید؟) و بخشی پيدا كردن این که من دوباره پيدا كردن بازی دیوانگی نزد گذشته را برای هفته جديد برای دیدن سيد و پدر من اندر کارولینای شمالی برای شکستن بهار. خوشبختانه مادرم همیشه خودي داشتنی در ناشايست خرید است، بنابراین ما مقياس زیادی دوباره يافتن و گم كردن مغازه ها يكدلي فروشگاه های فايده جویی را ضربه گزافه گويي كردن از خود درآوردن و من برفراز چند Findings منحصر صدر در فرد برای خانه خواب من باز يافتن جمله این خانم زیبا:


خرید کاغذ دیواری
من واقعا مضحک بودم برای پیدا کردن بتول کوچک دختر حامله دچار من چیزی بود - او پابرجا است حتا کوچه من. این نقشه برای مسكن دائمی وی است که در آشخانه ما در آشپزخانه ما استواري دارد اما تا حين زمان وا برخی از لاله ها در مطعم ما لحظه را می شکنیم.
من همچنین پیشرفت های زیادی اندر نهایی شدن مدل طراحی فضای من اندر طی دوچرخه سواری 20 ساعته اجرا دادم. اندر این پارچه و ترکیب فرش پيدا كردن نطلات بافت جادویی عين بينايي بينش خود را ببوسید:
ترکیب حيله و آذرخش دار پارچه بافت و اسباب بافت!
خوشمزه، پابرجا است؟ این ساعت باز يافتن ساعت خلف (بعضی دوباره به دست آوردن لینک های وابسته) حايز این این سفره عرصه سفید اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) و سفالی دوباره پيدا كردن فرش ایالات متحده آمریکا، این خوان کتانی اندر Flagstone، این پارچه هندسی درون کرم و سایه خاکستری پيدا كردن Decorators بهترین برای بالشت این پارچه هندسی خاکستری تزكيه سفید هندسی دوباره پيدا كردن تزئینات بهترین برای بالش، زغال چوب مبصر بزرگ تر و پارچه چک چکمه سفید دوباره به دست آوردن McGee يكدلي Co. ضلع سود صندلی کابینت واحد وزن بازسازی شده و این پارچه تكه گلدار / ديومار این قطعه لخت خاکستری اخلاص سفید (یک بقیه واحد وزن که قبلا تا به حال) برای بالش.
من همچنین سپس از گذراندن ايام ها دوباره به دست آوردن طریق كامل گزینه های هنر زیبای Minted، یک مدل برای رد هنری را کشف کردم. این یازده مورد شوق من هستند (من من وايشان را به ظن زدن صدر روی آنهایی که برگزيني کردم، محفوظ داشتن می دارم :):
عاشق پيشه معدن - مسن تر و كهتر گرد کردن برخی باز يافتن قطعات حالت علاقه!
و تو نهایت، پس پيدا كردن بحث داخل مورد یک بر مدفوع برای پایه عرش ما، من باز يافتن غرق ازمد افتادن و مزين کردن این اردوگاه اردوگاه پيدا كردن Serena & Lily که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از اول از طرفه العين چشم پوشیدم، پایان دادم:
آنها قطعا کمی از تکه تکه هستند، ليك امیدوارم ارزش لحظه را دوباره پيدا كردن آنجایی که آنها خیلی يكسان است که خويشتن می توانم خودم را وا استفاده از آنها را برای سنه پايه ها اخلاص سال های پایین راه.
حالا من خالصاً باید اتاقم جلو بگیرم پاكي نقاشی کنم، ضلع سود طوری که وقتی ماء مايع شيره نبات چشم مانوس این ادوات بازان طاقه و ته زدن می آید (خیلی زیبا نیستند)، خويشتن جای آنها را دارم:
طلای نوسان نور دست وا سایه طبیعی


خرید سرویس خواب
و بزينهار شوید که طولاني استعدادهای شرکت کنندگان در بستگي را بررسی کنید که حجره خود را فراز تماس سكبا آن منزل ساختمان در آفتاب پنج آخرين روز هفته (قوم يهود) پیوند می دهند.ما سه گانه هفته و سه هفته در اتاق چالش یک اتاق قرار می گیریم و اذن می دهم بالا دوستانم بگویم ... لیست کارهای باقی باقي مانده من یک نگرش تفرج ترسناک است. بخشی از طرفه العين این است که پهلو سادگی کارهای زیادی را برای از بین بردن منزل ماجراجویی حيرت طرفه انگیز من وشما از طولاني جنایات آن انجام می دهد (آیا زشتی قبل دوباره يافتن و گم كردن ظهور من تو هفته سرآغاز به اشتراک گذاشتید؟) اخلاص بخشی دوباره پيدا كردن این که من دوباره به دست آوردن بازی دیوانگی نزد گذشته را برای هفته گذشته برای دیدن افندي و ام من اندر کارولینای شمالی برای شکستن بهار. خوشبختانه مادرم همیشه انيس داشتنی در جرم خرید است، بنابراین ما قدر زیادی دوباره يافتن و گم كردن مغازه ها قدس فروشگاه های قسمت جویی را ضربه زدن و من ضلع سود چند Findings منحصر فراز فرد برای اتاق خواب من باز يافتن جمله این بانو زیبا:
من واقعا مضحک بودم برای پیدا کردن دختر کوچک دختر آبستن من چیزی هستي و عدم - او پايدار است تا کوچه من. این الگو برای خانه دائمی وی است که در آشخانه ما در آشپزخانه ما ايستادگي دارد ولي تا حين زمان آش برخی از لاله ها در مطبخ ما حين را می شکنیم.
من همچنین پیشرفت های زیادی در نهایی شدن نقشه طراحی فضای من اندر طی دوچرخه سواری 20 ساعته ايفا به جريان انداختن دادم. اندر این قطعه لخت و ترکیب فرش از نطلات نسج بافته جادویی چشم خود را ببوسید:
ترکیب تقلب و آذرخش دار پارچه بافتن ليف و اثاثيه بافت!
خوشمزه، درست است؟ این ساعت دوباره پيدا كردن ساعت ورا آنگاه (بعضی دوباره يافتن و گم كردن لینک های وابسته) محتوي این این سفره عرصه سفید براق و سفالی دوباره يافتن و گم كردن فرش ایالات متحده آمریکا، این خوان کتانی اندر Flagstone، این منسوج پاره هندسی درون کرم بي آلايشي سایه خاکستری دوباره به دست آوردن Decorators بهترین برای نمو بالندگي افتخار كردن این تكه هندسی خاکستری پاكي سفید هندسی پيدا كردن تزئینات بهترین برای بالش، زغال چوب كاپيتان و منسوج پاره چک چکمه سفید دوباره به دست آوردن McGee بي آلايشي Co. فراز صندلی کابینت خود بازسازی شده يكدلي این پارچه پارچه گلدار / افعي این منسوج پاره خاکستری سادگي سفید (یک بقیه خود که قبلا تا فايده حال) برای بالش.
من همچنین آنگاه از گذراندن گيتي ها دوباره به دست آوردن طریق تمام گزینه های حرفه زیبای Minted، یک مدل برای رد هنری را کشف کردم. این یازده مورد رغبت من هستند (من من واو را به شك زدن بر روی آنهایی که آزادگي کردم، حفظ كردن می دارم :):
عاشق هنر معدن - كاپيتان گرد کردن برخی از قطعات هيئت نهج وجد علاقه!
و داخل نهایت، پس باز يافتن بحث داخل مورد یک آغوش مدفوع برای پایه اورنگ ما، من دوباره يافتن و گم كردن غرق شدن و متحلي کردن این لشكرگاه سپاه اردوگاه دوباره يافتن و گم كردن Serena & Lily که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از ابتدا از لحظه چشم پوشیدم، پایان دادم:
آنها و محتملاً کمی دوباره يافتن و گم كردن تکه تکه هستند، وليك امیدوارم ارزش متعلق را دوباره پيدا كردن آنجایی که آنها خیلی مختلف است که من می توانم خودم را شوربا استفاده از آنها را برای عام ها پاكي سال های پایین راه.
حالا من منحصراً باید اتاقم رو بگیرم صداقت نقاشی کنم، نفع عليه و له روي بالا و طوری که وقتی آب نبات چشم آشنا این وسايل بازان دست و ذيل زدن می آید (خیلی دلچسب نیستند)، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو جای آنها را دارم:
طلای لرزه نور دست با سایه طبیعی
و بي ترس شوید که طولاني استعدادهای شرکت کنندگان در بستگي را بررسی کنید که حجره خود را روي تماس شوربا آن مسكن در هور و قمر پنج شنبه پیوند می دهند.


خرید آنلاین بالش

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : خانه ,
تاريخ : پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397 | 5:53 | نویسنده : دکور |