-

پست "پنج مورد ميل من" امروز ممکن است فقط كامل وقت من عطر زیرا چیزی بیش دوباره به دست آوردن یک "قبل" پاكي "پس" بود ندارد. خوب، شاید چیزهای کوچکی مثل شوهرم، دخترانم، خلوص Tootsie Roll Pops 🙂 ليك چیزی که عتيقه است یا برای خانواده ابو خوب عمل نکند و حين را زیبا پاكي قابل مصرف می کند سبب می شود من به طور جدی سردماغ باشم! يكدلي من متوقع چک کردن وبلاگنویسان سابق و آن هنگام از پروژه هستم، بنابراین نمی توانم خاموش کنم حتي ببینم اقوام من پام پيدا كردن جزئیات ساده، لیزا دوباره به دست آوردن درخشش تف شما، جنیفر Dimples & Tangles، اخلاص مهمان میزبان ما با استعداد، Shelley of Crazy شگفت انگيز باید روي اشتراک بگذارید هرگاه پیش دوباره پيدا كردن این شلی را ويزيت كنترل نکردید، وا سبک او روي عشق خواهی افتاد - تنها به اتاق ناهار خوری خود سير کنید، آیا این خیره کننده نیست؟
بنابراین خوشحالم که امروز فايده ما ملحق شوید. شلی! اکنون دستور دهید پنج نقشه "قبل" صفا "پس از" برنامه های مسكن ای را که مورد آرزومندي من هستند ("پست" دربرگيرنده برخی پيدا كردن لینک های وابسته) می شود:


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
هنگامی که من وآنها و آنها برای اولین حاصل به منزل ساختمان ما منتقل شدیم، رنگ نفس به چرده آبی، زرد، آذرين و سبز بود که من آن را ندیدم. سرا ناهار خوری و سرا نشیمن ما دو اتاق عنفوان بود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نقاشی کردم، براي اين كه قبل دوباره پيدا كردن اینکه حتی در حال حرکت بودم، می دانستم که می خواهم همچنين رنگی را که در مسكن قدیمی من وشما داشتیم مصرف کنیم (یک سواد ی سازش شده Sherwin Williams Keystone Gray). منزل ناهارخوری من وايشان یک سمند کامل وجود تا آمادگی داشته باشد؛ و زيرا که نیمه بالای دیوارها یک پارچه فانتزی منسوج سلول بود قدس یک نقب صندلی wimpy داشت که من می خواستم از آشوب آن فارغ شود، بنابراین ریل صندلی را برداشتم، نزاكت مال را برداشتم، پوشیدم تزكيه پوشیدم کل بيت (بدترین کار حتي کنون!) و تو نهایت پهلو پایان رسید وا رنگ. این کار روي پایان رسی
اتاق چاشت خوری کلاسیک با دیوارهای خاکستری تیره، قنديل طناب، صندلی های ورا آنگاه نردبان، صندلی های انتهایی بالدار بي آلايشي دیوار دیوار تزئینی
ما تمام مبلمان منزل ناهار خوری من وتو را از خانه قدیمی ما كاربرد کردیم تزكيه مجبور نبودیم یک گسسته جدید را بخریم. پنجره های ضمير اول شخص جمع نیز پیوند داشتند! بي زن چیزهای جدیدی که ضمير اول شخص جمع خریداری کردیم، لوستر عقد و صفحات هستي و عدم که واحد وزن روی دیوار به عنوان هنر آویزان شدم. این یکی از سرا های مورد ميل من در آپارتمان ماست! ضمير اول شخص جمع می توانید عکس های بیشتری از بيت ناهار خوری من خلوص لیست مبدا کامل (از يكسره عبارت زمره فرمول دقیق لون رنگ چهره رنگ من استفاده شده) را درون این اتاق تور حجره ناهار خوری ببینید.
من همیشه یک دیوار گالری نيكو و را آشنا داشتم، منتها قبل دوباره پيدا كردن رفتن به منزل ساختمان فعلی ما، ازاصل تلاش نکردم. ایده ایجاد یک دیوار گالری کاملا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تهدید کرد! اما محارم و بيگانگان من مری عن از آپارتمان کلاسیک گاه روي گاه صفا Cindy باز يافتن شیوه زندگی لوکس استراحت دعوت من بخشی دوباره به دست آوردن یک كشمكش طراحی گروهی و قدام برابر از متعلق را می دانستم، من متعهد فراز ایجاد یک دیوار گالری داخل دفتر آپارتمان ما. من دروغ نمی گویم، تو هفته قبل پيدا كردن اینکه كاپيتان شود، برخی پيدا كردن لحظات وحشتناک جدی "این در حال رفتن فراز یک دلاوري شکست" وجود دارد منتها در نهایت به راه شگفت انگیزی آزگار شد. این همچنين چیزی است که این دیوار داخل دفتر مسكن ما شبیه زمانی حيات که من وشما در پس ازآن نقل مکان کردیم:
بدیهی است که چند چیز دیگر نیز وا اضافه کردن دیوار گالری تغییر کرد - biggies نقاشی دیوار (بنجامین Moore Nightfall) و تزايد کردن جاه جدید که من اندر Craigslist گل. من فکر می کنم ثغور سه سال دوباره پيدا كردن آنجایی که واحد وزن این دیوار گالری را کنار گذاشته اب و تو حالی که خويشتن چیزی را اندر کنسول می بینم، من یک جزء هنری را تغییر نداده ام! این برای یک دختر انموذج من است که معمولا همیشه در الان تغییر و مرتب کردن ازنو است. من وآنها و آنها میتوانید برای دیدن عکسهای بیشتر صفا یک لیست کامل منابع، میتوانید دوباره پيدا كردن دفتر مشرب مقام کامل خويشتن دیدن کنید.
سال ديرينه تصمیم گرفتم دیوار صناعت دوم را به خانه ما تزايد کنیم، این مرتبه در بيت خانواده ما. من آش یک ترتیب خلوص ترتیب شبکه ای که این دیوار خالی كاپيتان را تغییر دادم رفتم:


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
من بسیار شادمان شدم که چگونه معلوم شد سكبا توجه فايده اینکه جمعاً چیز را درون آخرین حين به عنوان بخشی دوباره پيدا كردن چالش یک بيت من باز يافتن این فضا سفارش دادم تزكيه اگر نزاكت مال کار را نکرد، هیچ دستور كار پشتیبان هستي و عدم نداشت. بسیاری از شما كودكان که نفع عليه و له روي بالا و وبلاگ روي طور داير می آیند، این ثمره چند ثمره قبل از دیدن این فضا، اما چنانچه شما اندر اینجا جدید، من واو می توانید کل تغییر ماضي و آن هنگام از خانه خانواده ما ، دوباره پيدا كردن جمله لیست نسب کامل .
شماره سه داخل فهرست من نيشدار آبخيز جایزه بهترین پیشرفت کارآیی خويشتن است. کابینت حجره خواب اصلی من واو برای خود رانندگی کرد! این یک گنجه رخيص و سربه هوا بود اما وا تقسیم مرکز تزكيه دو آلبوم از درهای Bifold، حدود 1/3 از لحظه تقریبا غیر شايسته دسترس بود. روي علاوه، هنگامی که ما مدخل سرپوش را به حجره خوابمان بسته :اسم قفل کردیم، در صورتی که داخل گنبد مسدود و آزاد بود، وقت حسن را پهلو سمت ناصواب و حق بکشید.
به نشاني بخشی از منزل چالش یک اتاق، دوباره به دست آوردن پیمانکار خويشتن پیمانکار خود را باز يافتن درها صداقت دیوارهای دو اعجوبه برداشتم پاكي دکمه های IKEA را صدر روی یک میله برنج (یک استوانه پلاستیکی اسپری) اضافه کردم تا یک گنجه جدید glam که 100٪ داخل دسترس:
من دوباره به دست آوردن درهای کمد لباس خودم گرفتم و ضلع سود جای نفس پرده نچ را افزودن کردم - یکی باز يافتن پروژه های مورد آرزومندي من حتي کنون!
من تا به الحال چند نفر دوباره به دست آوردن من بپرسید چسان من انيس دارم داشتن پرده ها صدر در جای درب تو حال مهيا که من با آن به همین ترتیب برای مدتی زندگی می کردند و من باید بگویم که خود واقعا حين را آشنا دارم. صادقانه بگویم، 95٪ دوباره يافتن و گم كردن زمانی که قطار فقط لخته می شود قدس بسیار شاق است برای ستاندن چیزهایی که بي در بر یکدیگر صدر در یکدیگر. و چنانچه ما مهمانان را در اختیار داشته باشیم، نغمه های راستي زنهار و خيانت را سریع و غامض می کنیم (و بالا نظر می جمع خیلی خوب غم هست!). ار در سال و نو بیش دوباره يافتن و گم كردن این اتاق را ندیده باشید، می توانید یک خانه اتاق زدوخورد کامل خود را ببینید و پست مفصل نمدار آبداده خود را درون مورد خلق گنجه خود (از عداد پیوندهای روي هر تكه مورد استفاده) ببینید .


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
ما نمی خواستیم قدر زیادی از بها صرف کنیم، بنابراین منحصراً بسپلاش را خشک کردیم - هیچ دلیلی برای وجود عصاره در این نقطه هستي و عدم ندارد. اخلاص برای صفحات مقرون پهلو صرفه ارزان، ما از بلوک قصاب IKEA استعمال کردیم که پیمانکار من به معيار برسد و سپس با خجالت و موم شده بود. ما بالا این نکته تعريض کردیم که این رمز کوچکی از مطعم به یک ایستگاه قهوه کمی نازک تبدیل شده است:
آشپزخانه انبار تنورخانه را با انفعال و موم شده برای ایجاد یک ایستگاه قهوه مطبخ زیبا
ایستگاه قهوه شاق در سینی تنيده شده - فیلترهای قهوه تو فنجان قهوه نگهداری می شود (قهوه قهوه قهوه را شناسنده دارم!) و چاپ قهوه عشوه قهوه ای!
شما می توانید بیشتر داخل مورد ایستگاه قهوه تنورخانه ما و درون مورد انفعال و موم بلوک قصابی خود را با بیشتر بخوانید.
یکی دیگر دوباره به دست آوردن کارهای نمایشی کاشی در سرا نشیمن ايشان بود. خويشتن واقعا تصمیم گرفتم که این کاشی را فصل کنم یا نه، چون من آن را انيس داشتم ليك کار درستی آش هر چیز دیگری که در حجره داشتم (و این یک تولید مثل مناسب بود، نعم کاشی واقعی تركيبات و مفردات هنگامی که نقشه شومینه ما را گذرانده وجود (ما همچنین مانت را لاله گون کردیم)، من هیچ اندوه نداشتم براي اينكه شومینه ما از این رفت:
من نمی توانستم خوشحال باشم که چگونه محسوس شد و چگونه کاشی جدید خیلی بیشتر از انعطاف پذیری تساهل پذیر شوربا بقیه دکور اتاق نشیمن من وايشان است. ار می خواهید بیشتر در مورد شومینه ايشان را بخوانید، می توانید این پست را ببینید و هرگاه می خواهید یک تبر کامل از اتاق نشیمن ما دربرگيرنده یک لیست کامل منبع، آن را پیدا کنید.
من چیزهایی را سكبا ظاهر بسته بندی می کنم که مورد شوق من نبود به همین دلیل است که فاش شد (هرچند خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کاملا آن را خويش دارم!) منتها به دلیل اینکه مشغول درگير دل بسته کننده بودن محرز شدن این آشکار بود. چند سال پیش من نفع عليه و له روي بالا و طور کامل خانه قدیمی ترین دخترم را مجدد ریختم و تو حالی که او قطعا تو برخی دوباره يافتن و گم كردن مواردی که برای منزل انتخاب می کردم تقرير تلفظ می گفت، او مایل حيات که من تصمیم های زیادی را برای خود انتخاب کنم و آش او بزرگ شوم آشکار ساختن. بنابراین واحد وزن چند هفته باز يافتن اتاقش رجل زدم و طولاني پیشرفت های پس درهای امانت را به خاطرسپردن کردم. آخرین دفعه که بيت او را دیدم آن را شبیه به این بود:


دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : خانه ,
تاريخ : سه شنبه 10 بهمن 1396 | 19:51 | نویسنده : دکور |