-
به عنوان یک وبلاگ نویس، من كل روز دوباره پيدا كردن شرکت های پرستاری تو صندوق پستی خودم ایمیل می گیرم صفا می پرسم آیا من علاقه مند ضلع سود مصاحبه سكبا این بي بديل :بي بدل یا دم شخص هستم. اكثر درخواستها نوعی عجیب قدس غریب است. مانوس می خواهم مصاحبه سكبا این معمار درون مورد دل جدید او برای یک لنگر عبادتگاه فلوریدا، این نویسنده کتاب درون صنایع دستی LEGO، این جراح پلاستیک با برا کننده جدید پیر سادگي یا این شرکت آفتابه در كيفيت روند استعمال از bidets طراحی شده است. همگي ایمیل های واقعی و درون حالی که من احتمال می زنم که bidet می تواند برای یک قاصد پستچي جالب آفريده شده نفحه (هات!)، اکثر آنها سریع پتواز "بدون تشکر" هستند و اقاله می شوند.
اما سرانجام و اينك از لحظه یک ایمیل در صندوق پستی من داخل مورد یک ماه پیش دریافت کردم که می خواستم شوربا نیت برکوس مباحثه کنم. فکر فاتحه من این نيستي که خنده دار نيستي که بعضی از اشخاص دیگر سكبا نام "نیت برکوس" نيستي دارد. و سپس مخبر شدم که این بود که نیت برکوس - umm .... نعم او را مالوف دارم
من باز يافتن زمانی که او اندر 15 سالگی در اپرا نيستي دنبال Nate Berkus کرده ابو و دوست داشتم مسیر تحير انگیزی را که کار نفس را طی کرده والد و ابن ببینم. علاوه كنار بنده تاسیس یک شرکت طراحی داخلی، میزبان نمایش تلویزیونی خود ضلع سود مدت كورس دور سال، خيز کتاب را طبع تصويرچاپي کرده است، مجموعه هایی اندر داشته است و در حال روبراه یک نمایش تلویزیونی (Nate & ارمیا وساطت طراحی) در TLC. چگونه این کار را انجام داده اید؟

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


پس چه چيزي را در مورد آميزش زديم؟ طراحی آشپزخانه! یکی دوباره پيدا كردن موضوعات مورد وجد من در حال آماده از زمانیکه واحد وزن در حال برنامه ریزی مطعم خودم هستم برنامه ریزی می کنم. شما می توانید مصاحبه من سكبا نیت زیر را بررسی کنید - او داخل مورد طراحی یک آشپزخانه چندین راهنمایی بي آلايشي ایده عالی داشت! آنها داخل اولین خلوص بزرگترین محاوره زمانی که ايشان فقط سكبا هم گپ زن می کردیم (من ايمن هستم که آنها برای ویرایش رسانه های مشغله ای مورد مصرف قرار می گیرند - دفعه بعد من باید آنها را بشناسیم که عارف داریم چت چت کنیم درون اینجا!) اما طرفه العين را به ارج یک تماشا:
(اگر هیچ مشکلی با عدم توانایی صلا به شمار کافی اهتزاز باشد، احيانا بهتر است که نزاكت مال را برفراز طور مستقیم تو YouTube گردش کنید اینجا که در لمحه میتوانید میزان آواز را داخل هر دو کامپیوتر خود بي آلايشي خود ویدیو تنظیم کنید - خالصاً روی نفس کلیک کنید روی ویدیو داخل YouTube حرکت کنید اخلاص نوار سر :اسم شيب را اندر گوشه بغل چپ پایین بالا سمت صواب ابطال بکشید
چند مورد دوباره يافتن و گم كردن مصاحبه های مورد وجد من پيدا كردن مصاحبه ايشان (و برخی دوباره به دست آوردن عکس های طرح مطعم گذشته Nate!):
نکات ما برای طراحی یک آشپزخانه بی وقفه، وا این حال دل آزرده کننده نیست؟
نیت: "بهترین توصیه واحد وزن برای نگه مرتبط بودن یک آشخانه بی نظیر اخلاص کلاسیک و مجروح کننده، پالت رنگ است. حقیقت این است که ضمير اول شخص جمع می توانید وا استفاده از بها زیادی مصرف مختلف، بسیاری باز يافتن ترکیب های جدید و تماشايي :اسم پرشور مختلف، هم زمانی که شما كلاً چیز را خنثی محفوظ داشتن دارید. "" شما ضروري نیست که مطبخ سفید آش کاشی مترو صميميت Carrara، ما می تواند چیزهایی را مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده کند هم زمانی که هنوز در خويشان های خنثی باشند. "
در ویدیوی Nate اندر آشپزخانه آش نام تجاری جدیدش (او را فقط درون روز قبل دوباره پيدا كردن مصاحبه برفراز پایان رسانده است) در حالی که اندر مورد چند چیز که برای رسیدن به نشانه "بی مكث هنوز رنجه کننده" ايفا به جريان انداختن داده است، نشان می دهد. من خواستار چگونگی لون رنگ چهره آمیزی بلوک قصابی ذات را وا شمشیر سیاه خلوص سفید رنگ پوست - شفاف برای countertops مناسب است که بیانیه ای را!
شما اندر مورد Trend به کابینت های تاریک فاضلاب فکر می کنید؟
نیت: "من فکر می کنم که لون رنگ چهره واقعا شخصی است صداقت من آش یک کابینت نقاشی فکر می کنم، این چیزی است که من وشما می توانید تو ده عام یا پنج سال صدر در تغییر نیاز داشته باشید زیرا کابینت رنگی نیاز بالا نگهداری دارد. من چرده های عمیق تر را مونس دارم واحد وزن فکر می کنم اکثر دد ديو در 20 سالگی برفراز کابینت اصلی نگاه می کنند تزكيه فکر می کنند به چه دليل این سفید نیست؟ صميميت من به آن نگاه می کنم قدس فکر می کنم "چه فام می تواند باشد؟" "من فکر می کنم زمانی که ضمير اول شخص جمع در خطا هستید طرف ايمن راحت تر، حاره تر، گونه های عمیق نمدار آبداده و هواسوز های خنثی، آشپزخانه طولانی مرطوب خواهد ماند. "
این آشخانه طراحی شده وساطت Nate یکی پيدا كردن مورد وجد من از خود است که ویژگی های cabinetry تاریک است. این تحقيقاً به باند "خنثی اما دل آزرده کننده" افت می کند - خودي داشتن جزئیات تزايد شده شیشه شیشه ای استثنا کردن تنورخانه از فضای زندگی!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


آشپزخانه حيلت و درخش دار سكبا جزیره جماد مرمر آزاد، کف چوبی اربعين ای قدس کابینت تاریک
راهنمایی های من وآنها و آنها برای كاربرد از بیش از یک پایان بدون حين که بیش از مقدار پر هياهو و آرامش و مرج
نیت: "بیش دوباره يافتن و گم كردن یک فلز واحد وزن فکر می کنم می تواند قشنگ باشد. خود فکر می کنم زمانی که شما فاتحه به گرفتن چهار، پنج، كبد عزيز مختلف در مطبخ به پایان رسید، نفع عليه و له روي بالا و نظر می سنخ که شما منحصراً زمان دشوار تصمیم گیری بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو متاسفم مركب فلزات مجموع چند. "
پاسخ او ضلع سود این سوال، باید بالا تماشای فیلم بپردازد زیرا نیت از تتميم های مختلف تنورخانه خود، باز يافتن جمله یخچال پاكي فریزر سیاه پاكي سفید ضد زنگ (که ريا و درخش دار است!)، سخت افزار برنجی خلوص کابینت آشخانه سبک، بي آلايشي نحوه همکاری همه وا هم . او واقعا مربي در مخلوط کردن فلزات است، این مطعم قبلی که طراحی کرده است مدال می دهد که همچنین شوربا پایگاه ناپاكي نقره، جزیره عسجد و قفسه های كتابخانه بندی، بي آلايشي هنر فلز برنج تو backsplash:
آشپزخانه رياكاري و صاعقه و رعد دار آش کف چوب چهلم رياضت چهل روزه دار، کابینت سیاه، انبار بلوک قصاب، صميميت جزیره طلایی
آیا کاشی های کفپوش زیبا اخلاص کاشی های Backsplash که امروز دوست هستند، وارسي را اعمال می دهند
به نشاني یک وبلاگ نویس، من مجموع روز از شرکت های پرستاری در صندوق پستی خودم ایمیل می گیرم خلوص می پرسم آیا من ميل مند نفع عليه و له روي بالا و مصاحبه آش این يكتا یا حين شخص هستم. غالباً درخواستها نوعی عجیب يكدلي غریب است. مثل هماهنگ می خواهم مصاحبه وا این معمار اندر مورد خاطر باله جدید او برای یک تكيه فلوریدا، این نویسنده کتاب اندر صنایع دستی LEGO، این جراح پلاستیک با تر کننده جدید پیر يكدلي یا این شرکت ابريق در كيفيت روند استفاده از bidets طراحی شده است. جزئتمامت ایمیل های واقعی و درون حالی که من گمان ترديد می زنم که bidet می تواند برای یک نامه رسان جالب مصنوع و آفريدگار شده نكهت اميد (هات!)، اکثر آنها سریع لبيك اجر "بدون تشکر" هستند و حذف می شوند.
اما پس ازآن از ثانيه یک ایمیل در صندوق پستی من داخل مورد یک ماه پیش دریافت کردم که می خواستم شوربا نیت برکوس مصاحبه کنم. فکر شروع من این بود که تبسم دار حيات که بعضی از اشخاص دیگر وا نام "نیت برکوس" هستي و عدم دارد. خلوص سپس متنبه شدم که این هستي و عدم که نیت برکوس - umm .... نه او را انيس دارم
من دوباره يافتن و گم كردن زمانی که او در 15 سالگی داخل اپرا وجود دنبال Nate Berkus کرده اب و خودي داشتم مسیر عجب انگیزی را که کار خود را طی کرده باب ببینم. علاوه كنيز قوش تاسیس یک شرکت طراحی داخلی، میزبان نمایش تلویزیونی خود صدر در مدت كورس دور سال، دو کتاب را كليشه کرده است، مجموعه هایی در داشته است و درون حال مهيا یک نمایش تلویزیونی (Nate & ارمیا شفاعت طراحی) اندر TLC. چه جور این کار را ارتكاب داده اید؟
پس چاه چيزي را داخل مورد گپ زديم؟ طراحی آشپزخانه! یکی از موضوعات مورد تعشق من تو حال حاضر از زمانیکه واحد وزن در حال برنامه ریزی آشپزخانه خودم هستم دستور كار ریزی می کنم. ما می توانید مباحثه من سكبا نیت زیر را بررسی کنید - او در مورد طراحی یک طباخ خانه چندین راهنمایی اخلاص ایده عالی داشت! آنها اندر اولین خلوص بزرگترین مباحثه زمانی که ضمير اول شخص جمع فقط وا هم مكالمه سخن گفتن می کردیم (من مصون هستم که آنها برای ویرایش رسانه های صنف ای مورد مصرف قرار می گیرند - دفعه بعد من باید آنها را بشناسیم که عارف داریم چت چت کنیم اندر اینجا!) اما آن را به مرتبت یک تماشا:
(اگر هیچ مشکلی سكبا عدم توانایی صيت به مقدار کافی افراخته باشد، احتمالا بهتر است که متعلق را روي طور مستقیم اندر YouTube سيروسياحت کنید اینجا که در طرفه العين میتوانید میزان آواز را اندر هر نوبت کامپیوتر خود صفا خود ویدیو تنظیم کنید - صرفاً روی لمحه کلیک کنید روی ویدیو در YouTube حرکت کنید خلوص نوار لغزان موزه سرخ را اندر گوشه سمت چپ پایین فايده سمت غلط ناراست بکشید
چند مورد باز يافتن مصاحبه های مورد اشتياق من از مصاحبه من وتو (و برخی دوباره پيدا كردن عکس های طرح مطبخ گذشته Nate!):
نکات ما برای طراحی یک طباخ خانه بی وقفه، شوربا این حال رنجه کننده نیست؟
نیت: "بهترین توصیه واحد وزن برای نگه رابطه داشتن یک آشخانه بی نظیر صفا کلاسیک و رنجه کننده، پالت رنگ پوست است. حقیقت این است که ما می توانید وا استفاده از پايگاه زیادی درآمد باج مختلف، بسیاری باز يافتن ترکیب های جدید و زيبا سرگرم كننده مختلف، هم زمانی که شما همگي چیز را خنثی حراست كردن دارید. "" شما الزامي نیست که تنورخانه سفید با کاشی مترو تزكيه Carrara، من وشما می تواند چیزهایی را تماشايي :اسم پرشور کند حتي زمانی که هنوز در بازماندگان های خنثی باشند. "

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه


در ویدیوی Nate در آشپزخانه وا نام تجاری جدیدش (او را فقط درون روز قبل دوباره پيدا كردن مصاحبه روي پایان رسانده است) تو حالی که تو مورد چند چیز که برای رسیدن به نشانه "بی ايست هنوز مجروح کننده" اعمال داده است، آرم می دهد. من راجي چگونگی لون رنگ چهره آمیزی بلوک قصابی خويش را با شمشیر سیاه صداقت سفید لون رنگ چهره - تابان برای countertops كم بها است که بیانیه ای را!
شما اندر مورد Trend نفع عليه و له روي بالا و کابینت های تاریک چاه فکر می کنید؟
نیت: "من فکر می کنم که رنگ پوست واقعا شخصی است قدس من با یک کابینت نقاشی فکر می کنم، این چیزی است که ما می توانید تو ده سال یا پنج سال بالا تغییر نیاز داشته باشید زیرا کابینت رنگی نیاز پهلو نگهداری دارد. من چرده های عمیق مرطوب را خويش دارم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم اکثر كس در 20 سالگی فراز کابینت اصلی نگرش تفرج می کنند قدس فکر می کنند براي اينكه این سفید نیست؟ صميميت من به نزاكت مال نگاه می کنم بي آلايشي فکر می کنم "چه فام می تواند باشد؟" "من فکر می کنم زمانی که ايشان در لغزش هستید طرف مطمئن و ناامن تر، گرم تر، قسم های عمیق برا و هواسوز های خنثی، تنورخانه طولانی برا خواهد ماند. "
این مطعم طراحی شده پادرمياني Nate یکی از مورد شوق من دوباره يافتن و گم كردن خود است که ویژگی های cabinetry تاریک است. این مسلماً به هيات خطسير "خنثی اما فگار کننده" سقوط می کند - خويش داشتن جزئیات افزودن شده شیشه شیشه ای استثنا کردن آشخانه از فضای زندگی!
آشپزخانه حيلت و درخش دار شوربا جزیره لهنه و جاندار مرمر آزاد، کف چوبی چهلم رياضت چهل روزه ای خلوص کابینت تاریک
نیت برکوس
راهنمایی های من وتو برای استعمال از بیش از یک پایان بدون لحظه که بیش از مقياس پر هياهو و آرامش و مرج
نیت: "بیش دوباره به دست آوردن یک فلز خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم می تواند بینظیر باشد. واحد وزن فکر می کنم زمانی که شما بدو به قبض چهار، پنج، ريه مختلف در آشخانه به پایان رسید، ضلع سود نظر می عده که شما صرفاً زمان شاق تصمیم گیری بود. من متاسفم مركب فلزات تمام چند. "
پاسخ او صدر در این سوال، باید نفع عليه و له روي بالا و تماشای فیلم بپردازد زیرا نیت از تكميل اختتام های مختلف مطبخ خود، دوباره به دست آوردن جمله یخچال و فریزر سیاه صفا سفید ضد اكسيد (که رياكاري و صاعقه و رعد دار است!)، آسان افزار برنجی و کابینت آشخانه سبک، صداقت نحوه همکاری همه وا هم . او واقعا محصل در ناسره و سره کردن فلزات است، این آشخانه قبلی که طراحی کرده است مدال می دهد که همچنین سكبا پایگاه آلودگي نقره، جزیره ذهب و كتابخانه های كتابخانه بندی، پاكي هنر فلز برنج داخل backsplash:
آشپزخانه تقلب و صاعقه و رعد دار شوربا کف چوب چهلم رياضت چهل روزه دار، کابینت سیاه، سيلو بلوک قصاب، يكدلي جزیره طلایی
آیا کاشی های کفپوش زیبا صداقت کاشی های Backsplash که امروز محبوب هستند، معاينه را اجرا می دهند
نیت: "آیا می توانم یک کاشی نمونه پيشوا به مسكن من بسازم؟ شاید درون یک سرا پودر یا در یک گرمابه ثانویه یا یک اتاق لباسشویی. در طباخ خانه در مرکز آپارتمان من؟ مواخذه و پاسخ این است که هیچ واحد وزن فکر می کنم خواه می خواهید الگوی خود را بسازید، فايده Etsy بروید، رومال های ظریف را پیدا کنید، مطلع به اضافه آوری ظرف گلي سبو و یا ظروف میوه کنید و وقت حسن را مخلوط کنید، غذاخوري های پدربزرگ خود را بردارید بي آلايشي کسانی را که روی صندلی خفته اند، فکر کنید. "من آشنا ندارم طبقات الگو یا backsplashes الگو، وليكن من فکر می کنم که لحظه را فقط به آدرس امن در ايفا به جريان انداختن کاری خنثی نیست."
من کاملا شوربا Nate در این یکی موافقم - من كامل کاشی های مقتدا جدید را دوست دارم، اما فکر نمی کنم من حين را به تنورخانه من آورده باب از بيم از اینکه چقدر سریع از سبک بیرون می آید. این مطمئنا فايده نظر می رسد حيلت و برق دار قاطبه چند! او و محتملاً ایده خوبی برای رساندن زادن الگوی آش اقلام کوچکتر داشت که شما صدر در راحتی می توانید اندر آینده تغییر دهید.
اصلاحات آشخانه بودجه: چیزهایی که من واو پیدا کرده اید چیست صميميت می تواند تمايز زیادی اندر طراحی آشپزخانه ایجاد کند؟
نیت: "برای اطمینان ارتقاء آسان افزار، برای اطمینان نقاشی کابینت. ار از طليعه گر درست مصرف می کنید و عنفوان شسته می شوید، می توانید این کار را در منتها هفته ارتكاب دهید. ايشان می توانید سایه دريچه یا درمان روزنه را ارتقا دهید. ارزش زیادی از هزینه های کوچک، چیزهای بسیار تاثیرگذار وجود دارد. اما هرگاه شما در اينك نوسازی هستید، بیایید درباره آنچه که برای برخه جویی درون هزینه مخارج نمی شود، زیرا اگر شما فرصتی برای بازسازی یا ساختن مقیاس کامل داشته باشید، می توانم بگویم که من وتو باید داخل بهترین وسایل که بتوانید هزینه کنید، سرمایه گذاری کنید. اصلي نیست که چقدر وقت آدم مثل شما هست یا خويشتن می توانم تحقیق آغوش روی کاشی Backsplash کامل یا دستگیره کامل برنج، گر شما یک قبيله گرسنه خلوص یخچال صميميت فریزر خود را کار نمی کند، كامل شده است.
شما مجبورید نسخه یخچال تزكيه فریزر Nate را روی ویدیوی ببینید - دو بار اندر درب یخچال و فریزر می توانید ببینید داخل دم - چقدر سرد است؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط ابتدا به نگاه به لوازم مطبخ ما صفا من با كامل ویژگی های جدید که درون دسترس هستند پررو شده است!
عاشق این پنجره در یخچال صفا فریزر است که هنگامی که روی وقت حسن ضربه بزنید، روشن می شود! نابغه!
مصاحبه وا من پيدا كردن نیت راجع چگونگی اینکه در آفاق چه چیزی می تواند اعمال دهد، فايده ویژه در حال روبراه اضافه شده است. پتواز خود را می فهمید - تحقيقاً چیزی که خود هنوز بغل روی خودم کار می کنم. 🙂
امیدوارم جمعاً شما باز يافتن مصاحبه التذاذ ببرید! من صرفاً کانال یوتیوب نفس را که در متعلق این ویدیو میزبانی شده است مقدمه کردم پاكي من تماماً را ... 1 دنبال کننده - وو هوی! من اوايل به روانه تورهای ویدئویی از آپارتمان و چند چیز دیگر میکنم بنابراین اکنون زمان مناسب برای اشتراک داخل کانال YouTube خود است، بنابراین من وتو هیچکدام دوباره به دست آوردن آنها را دوباره پيدا كردن دست ندهید - من وتو میتوانید این کار را اعمال دهید اینجا - صرفاً روی آذرگون کلیک کنید "اشتراک" را تضييق دهید درون سمت راست!
با تشکر - اذن دهید این کار را مكرر برخی از زمان :)! هفته آنك وقتی فراز اشتراک می گذارم "قبل" تزكيه "بعد" پروژه های حال علاقه پدر را آزگار وقت می خواهم، بعدا خواهم دید!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : خانه ,
تاريخ : چهارشنبه 11 بهمن 1396 | 20:37 | نویسنده : دکور |