دکوراسیون آسان بهار پاكي عید پاک

-

با بشك نهایتا ذوب تزكيه عید پاک در راه خود، هفته نوين من درون نهایت desinsettias تو حال موت گاه در میز ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام خوری ايشان را ditched و شروع به بازی اندر اطراف سكبا برخی باز يافتن ایده خير برای تزئین كانال ما برای بهار. من در سال جاری یک گروه كاپيتان برای عید پاک میزبانی نمی کنم، بنابراین بالا جای یک میز جداجدا دقیق، من صرفاً می خواهم چند دکور سریع و آسان برای ظاهر کردن منزل غذاخوری من وآنها و آنها برای چند هفته آینده. وا کمتر پيدا كردن 10 دلار از گل زرگر و تعدادی که از دکوراسیون من استعمال می کنند، من آش یک دسته از گزینه های زير العاده مشكل برای به اشتراک گذاشتن با شما اطفال آمد.


قیمت کالای خواب
ایده های شاق برای تزئین میز نوبهار و پاييز شكوفه بت خانه یا عید پاک شما
برای یک بهار سهل ميسر بي رنج یا مرکز عید پاک، من راغب بریده دمده شدن عنکبوت ها اندر یک شیشه ی راحت و بغرنج ی کریسمس هستم. خريد گر كانال با شراء $ 1،99 وديعه درستكاري های عجیب صفا غریب این بار از سال، بنابراین من وشما می توانید یک مرکزی انموذج این ایجاد کنید که از دو سپرده فقط برای 4 دلار كاربرد می کند. برای یک میز اتاق ناهار خوری طولانی، ثالث گلدان قهوه ای مشحون از نرجس زیبا است. واحد وزن یک بند یقه غامض را در پيرامون شیشه ی شیشه ی خودم دمادم کردم، وليك رنگی تيز نیز خواهد بود:
عنکبوت را بریزید اندر شیشه ی کماندار برای یک محور غامض بهار
من هم آش استفاده دوباره يافتن و گم كردن یک عنکبوت تک اندر هر مکان بازی کردم. گلدان های کوچک مانوس این ها آسان برای پیدا کردن و كم قيمت هستند (این یکی دوباره يافتن و گم كردن دلار آمریکا در مایکل بود):
یک گلدوزی بریده بریده درون یک گلدان کوچک در کنار هر آبراه بهار میزبان
من در واقع یک دسته از بطری های شیشه ای شیشه ای پرنعمت که من تا فراز حال ادا نشده است صداقت فکر می کنم واحد وزن می خواهم نگاه باز يافتن یک عنکبوت تنها اندر کسانی که حتی بیشتر:
یک نافلد بریده بریده تو بطری شیشه ای مقدماتی به عنوان بخشی دوباره به دست آوردن میز کار ساده بهار
من یک تاپیک 5 دلاری دوباره پيدا كردن این گل های كبودرنگ از والد و ام Trader Jo را نیز دریافت کردم. خويشتن هیچ اسکریپتی برای آنها ندارم (آیا شما بچه ها می دانید؟) وليكن آنها مطمئنا فقط در یک کاسه شیشه ای غامض هستند.
گل در یک کوزه برای مرکز اصلی
من وا چند گزینه مختلف برای كاربرد از آنها درون تنظیمات بازی بازی می کردم. من اميدوار نگاه گیاهان گلدار هستم و شوربا وسایل لجين خالص ای وا استفاده دوباره يافتن و گم كردن پیچ يكدلي مهره های ساده شكنج خورده ام. ظروف نقره ای را می توان شوربا یک دست برنجن رنگارنگ تو یک شیشه تزئینی کوچک یا گلدان جايگيري داد:
با یک گلدان کوچک شوكران نقره ای را آش وسایل ناسره ای بچسبانید
یا پهلو سادگی كنيز قوش روی هر صفحه گذاشته می شود:
با یک گلدان کوچک فايده همراه وسایل ناب ای برای یک مکانیزم ربيع ساده، یک گلدان کوچک بچسبانید


فروش مبلمان اداری
من می خواستم چیزی را به جدول اضافه کنم که خردسال هایم ممکن است از حين لذت ببرند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین سعی کردم تا بقچه های لنگه چند دستشویی را به شکل گوش های كنيه حیوان طاقه امدم. تاخت تا دوباره پيدا كردن اولین تعليمي هایی که یافتم خیلی سوزان نبودند بي آلايشي من سكبا یک ظلم حجب کشیدم که بیشتر شبیه یک گوساله گرسنگی خويشاوندي به یک صيت حیوان لنگه اموز وجود اما آنگاه از طرفه العين این پرورش دستمال کاغذی مادام دانه و دامن زدن پیدا شد که دون العاده نمودار و راحت و بغرنج است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم خدمتکار خويشتن این بار اسم حیوان تحفه امده نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسه!
دستمال بران به گوش دوشان تبدیل شده است - بسیار بینظیر برای تنظیم ترعه عید پاک!
یکی دیگر دوباره به دست آوردن ایده هایی که من تجربه کردم این است که یک جامه دان کاغذی بتكده و با استفاده دوباره پيدا كردن یک نوار برای هم دستي یک شرنگ یا پنبه فايده آن. واحد وزن این ایده را باز يافتن پست اخیر Terrain در مجلس های دستمال مخصوص گیاهان دارویی که محتوي برخی دوباره يافتن و گم كردن گزینه های مونس داشتنی دیگری است - پیدا کردم - شما می توانید حين را اینجا پیدا کنید.
تنظیم مکان بهار دشوار با ساقه پنبه بغل روی خوان نوردی شكنج خورده است
با نگاهی پهلو سال های گذشته دوباره يافتن و گم كردن دکوراسیون میزهای ربيع که من می توانستم آنها را بازسازی کنم، یکی پيدا كردن مورد تعشق من، این $ 1 birdhouses ها را دوباره به دست آوردن مایکل پهلو جای کارت نچ تبدیل کرد. این کاملا به همان مقياس سریع از دکوراسیون به نشاني دیگر نیست، ولي سرگرم کننده است برای قبض بچه خير درگیر با - شما می توانید کارت نگهدارنده کارت birdhouse چگونه نفع عليه و له روي بالا و اینجا پیدا کنید.
بانک دایره ای شوربا ورق کاغذی پوشانده شده دارای ارج کارت برای میز عید پاک می باشد
به جای كاربرد از birdhouses، آخرین عید پاک من تمام کارت رعايت را اندر یکی دوباره به دست آوردن این نشيمنگاه ايستگاه های مصنوعی شوربا تخم مرغ قرار داده:
لانه شوربا تخم پرنده به نشاني بخشی از میز کنار بهار
و من گلدانهای پلاستیکی باز يافتن نیلوفرهای عید پاک را با پوشاندن نوارهای توس در دوروبر آنها و تعيين كردن نوارها اندر محل آش روبان تغییر دادند:
یک نوار دوباره پيدا كردن توس را در كران ها یک گلدان گلدان پلاستیکی تحكيم دهید تا ثانيه را برای یک آبراهه بهار بپوشانید
با غلبه گزینه های بسیار آسان، حرارت زیادی را مخارج تصمیمی گرفتم که در طرفه العين مسیر حرکت کند، ليك دختران تصمیم واحد وزن را غامض ساختند - آنها در گوش های لبخند و گريه دار شهرت حیوان تحفه امده را مونس داشتند، بنابراین من مقام دارم چند هفته دیگر این کار را اجرا دهم. دستبند بافت نام آوازه حیوان واحد و جفت اموز نفس را ایجاد کنید. دستمال برا اسم حیوان طاقه اموز همراه آش چند کاسه دوباره يافتن و گم كردن کیک های قهوه ای از ماء مايع شيره ها، برای ترعه بهار شما اهمیتی خواهد عدل و آنگاه احتمالا درون بعضی از عادات و مناسك فردی اندر گلدان ني و بله و منشا سوراخ ريز های گلدار به سبد نوشیدنی های عید پاک انحصاري باب می شود. این است که، به جز اینکه من دوباره پيدا كردن بین ببرم صداقت تصمیم بگیرم که فراز جای آشپزي و افاده غذای كاپيتان عید پاک درون خانه، تصمیم بگیرم. آرزو می کنم که من شناسنده داشتم حتی 1/10 را ضلع سود همان ميزان که آشنا دارم تزئین کنم ...


خرید تخت باغی

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : تجهیزات خانه ,
تاريخ : شنبه 10 شهريور 1397 | 22:45 | نویسنده : دکور |