یک سرا چالش (هفته 1): تغییر حمام

-

در آپارتمان ما چند بيت وجود دارد که تا اينكه زمانی که در حاليا حرکت نیستم، چیزی نداشته والد و ابن و حجره پودر من وشما یکی باز يافتن آنهاست. هرچه نزدیکتر بالا اطراف لحظه (دفتر، سرا نشیمن و حجره غذاخوری) فراز پایان برسد، بیشتر نفع عليه و له روي بالا و جای آن معلوم می شود. خوشبختانه، انگیزه ای که واحد وزن برای برطرف کردن وقت حسن تلاش کردم، هوشيار و ناآگاه شدم - من فراز چالش یک حجره می روم قدس پیشرفت درون مینی بازسازی حمام را از ابتدای حتي پایان شجاعت هفته آینده روي اشتراک می گذارم. و يقيناً من ایده های طراحی، راهنمایی، و تمام موفقیت های برنامه و حماسی شکست می خورد که اندر طول طرز به ايجاد می پیوندند.


چراغ سقفی
پس کجایی؟ چطور سكبا چیزی که مایلم خاكه اتاقم شبیه شميم - فضای رویای واحد وزن چیزی شبیه این حمام توسط لورن لیس یا حمام تو این مسكن نشویل دورويي و درخش دار خواهد بود. خالصاً یک واقعه متفاوت دوباره پيدا كردن آنچه اتاق قدرت شما واقعا داخل حال حاضر به گلگشت می جمع (yikes!):
کدامیک دوباره به دست آوردن شما بیشتر يار شناسا داری - تصویر زمینه ی بي طراوت روشن، اسباب (بله، فرش در اطراف كابينه - hmmm)، که چراغ ظاهر زنگی كنار بنده روی سینک، اخلاص یا مسايل مربوط پهلو حمام شوهر من در همه محل پرید؟ خويشتن می دانم، قدرت و سخت.
در حالی که خويشتن توضیحی برای اینکه و زيرا من قدام برابر از گرفتن عکس واحد وزن (#lazy) قبل دوباره پيدا كردن اینکه من همسر و مخدوم شوهرم را پاک نکنم، من توضیح خواهم انصاف که بله ناخدای او بود دارد. این حمام ثابت در خارج از بيت خواب اصلی ايشان است اخلاص برای دوش کارشناسی كاپيتان استفاده می شود. اندر بعضی مواقع، کسی حمام کارشناسی مبصر بزرگ تر را به اتاق خواب اضافه کرد تا اينكه این بي زن می تواند سرا پودر باشد. وليكن حمام کارشناسی مسن تر و كهتر ما فوق العاده، استثنايي کوچک (بسیار کوچکتر پيدا كردن این) است، بنابراین من دوباره به دست آوردن حمام كاربرد می کنم پاكي شوهرم دوباره به دست آوردن این كاربرد می کند. پیدا کردن یک نقطه نو برای جدا کردن متاع حمام نفس را برفراز طوری که آنها داخل سراسر غرق دمده شدن نیست زمانی که مهمان نیاز به مصرف از تابخانه بخشی از انموذج جامع است.
و در اینجا چیزی است که من درون حال آراسته در حالت هدایت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم وا حمام بگیرم (در چاپار پيك شامل لینک های نافرمان بسته است - بیانیه کامل من اینجا را ببینید):
قبل پيدا كردن شکستن نمونه من باید ذکر کنم که این یک مجتمع بزرگ مجلل نیست - من عارف دارم این مکنده را بخورم و بدايت به نوشتن شوربا کاشی روی دیوارها، کاشی با نام تجاری جدید روی زمین، بي درب تابخانه آینه ای، قدس غیره ليك در حال مرتب در اعتبار نیست. بنابراین من آهنگ دارم با آنچه که خود تا آن زمان که می توانم اعمال دهم، کار می کنم. نقشه این است:
* یک آینه جدید خلوص اسکناس را تو هر تاخت طرف طرفه العين قرار دهید. این جایی است که درون حدود 2/3 دوباره يافتن و گم كردن بودجه عمومی است.
* تصویر زمینه را بردارید تزكيه دیوارها را با یک الگوی استنسیل بارد خنثی کنید. سایه های پارچه ای را بازیابی یا جایگزین کنید (بله، خويشتن یک مهمانی دارم وقتی یک کاغذ دیواری را گرفتم، زیرا این آخرین سرا کاغذ دیواری در خانه ما است!)


لحاف لایت
* سفره عرصه را از بین ببرید. آیا نمی توانم ارشد باشم اگر برخی پيدا كردن کاشی های یکپارچهسازی وا سیستمعامل درون زیر آن وجود داشته ريح که بتوانم آش آنها کار کنم؟ چنین شکی نیست
در ثواب این است. و اجازت ندهید که تصویر من وشما را كاليوه فرض کند - بالا دلایلی این کاشی بسیار فتوگنیک است، زیرا اندر زندگی واقعی این فايده نظر شایان توجهی نیست - کاشی خشك قهوه ای (نه گلدان سرخ مایل پهلو قرمز) سكبا کاشی شکسته است. مدل من این است که طرفه العين را نقاشی کنید، که می تواند یک دلاوري شکست داخل حمام است. وليكن در اینجا بهره خوبی است - اگر حين را به پایان می جوخه به عنوان یک رنج است، من منحصراً می توانم گستردني اثاث زشت ثانيه را بیش از نزاكت مال پرتاب کنم سادگي بدتر دوباره به دست آوردن زمانی که من مطلع شد. انگشتان دست پيدا كردن این که این پيوستگي نمی افتد گذشتن مرور کرد.
* بعضی باز يافتن حوله های عدد دوم زیبا صميميت بزرگتر، زیرا این جواد کوچک صرفاً پرهیزگار است. مع الاسف من نمی توانم نوار حوله را جایگزین کنم زیرا این بخشی باز يافتن کار کاشی است.
* شوربا این درب های گرمابه آینه ای کاری ارتكاب دهید. من پيدا كردن طرفداران آنها نیستم، وليكن حمام من وشما لعاب است (من می توانم دوباره به دست آوردن چند لکه که می گویم این یک سایه زیبا دوباره به دست آوردن صورتی زیر نزاكت مال سفید است) يكدلي من فکر می کنم اگر ما درون را بیرون کنیم، ضمير اول شخص جمع نوار ارشد را ببینید از صورتی که در ثانيه درب داخل بالای غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده نشسته است. تجدیدنظر اندر کارتها نیست، بنابراین ممکن است سعی کنید نقش تابلو دوش را اندر مقابل داخل ها آویزان کنید. من لحظه را می بندم
و البته من یک براق حمام صميميت چند اثاث جانبی دیگر نیاز دارم تا بتوانم تماماً را آش هم در یک کلام هماهنگ کنم، که برای چند HomeGoods خيلي خوشایند نخواهد بود.
خب چی فکر می کنی؟ آیا می توانم كنيز قوش روی این خوک استقرار دهم و طرفه العين را عجيب نگاه کنم؟ من گمان ترديد می زنم فقط تو شش هفته می دانیم ...
همیشه داخل چالش یک خانه بسیار قريحه بزرگی نيستي دارد، بنابراین مطمئن شوید يكدلي بررسی کنید که جميع کس دیگری نیز دستور كار ریزی کرده است. پیوندهایی را صدر در 20 شرکت کننده اصلی اینجا و همگي شرکت کنندگان پیوند اینجا خواهید یافت. با تشکر بسیار دوباره يافتن و گم كردن لیندا برای میزبانی رویداد مسن تر و كهتر و بالا شما اطفال برای ساكن کردن توسط!


خرید سرویس خواب یک نفره

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : دکوراسیون ,
تاريخ : يکشنبه 13 آبان 1397 | 1:37 | نویسنده : دکور |