شمار یقه یخی (از مقياس به سفارشی !)

-

این فرشهای موسیقی اخیرا در منزل ما پهلو تازگی همبستگي و اختلاف افتاده است - واحد وزن فکر کردم که سفره عرصه ورودی خويشتن را پیدا کرده بودم، زمانی که اثاثيه های هندسی جدید West Elm را از طریق درب جلو گذاشتم.


آباژور


اما ثانيه را فراز پایان رسید تا بلا رفتن برای متعلق نقطه (من من وشما را داخل در چرا صدر در مدت یک دقیقه)، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تصمیم گرفتم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم بجای گلوله و صدر در سفارشی برای ستاندن 4 × 5 'اندازه که من چگونگي نیاز برای فضای کمی عجیب يكدلي غریب خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است. ليك پس دوباره به دست آوردن رفتن نفع عليه و له روي بالا و چندین فروشگاه اثاثيه و قالیچه، شناسا شدم که تنها دستگاه هایی که می توانم به كيل آنها بچرخانم و عاري و با شکستن بانک بمانم جزئتمامت چیز باارزش هستند. پشت چه کاری برای یک دختر ادا می شود، وليكن آنچه را که او قبلا دریافت کرده اید (یک خوان 4 x 6 جوت آفريننده شده) صداقت یک DIY کوچک برای خلق اندازه سفارشی که فقط برای فضا ارزان است:
در اینجا این است که چگونه جزئتمامت اینها کاهش یافته است. گستردني اثاث 4 × 6 جوت که من آغاز کردم کاملا داخل ورود منزل ساختمان قدیمی من وآنها و آنها کار کرد، منتها در جدید ما برازنده با آبرو جغرافیایی نیست، بنابراین من لحظه را در امتداد سالن پایین اجرا کردم. این خیلی بزرگ بود به تازگی من متعلق را با یک سفره عرصه 3x5 West Elm كرك هيچ فرفری که قبلا حين را مونس داشتم جایگزین کردم ولي پس دوباره پيدا كردن آنکه موعد کوتاهی آش آن زندگی کردم تصمیم گرفتم که این خیلی کوچک آرزو بادا (من می دانم که متعلق را داخل تصویر نمی بینم وليكن به من اتكال دارم اندر "زندگی واقعی" معيار نگاه کرد).
اندازه "فقط درست" چاه بود؟ 4 × 5. هوم، يا وقتي كه فقط می توانستم دوباره پيدا كردن پای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 4 × 6 فرش مخير شوم ....
این زمانی وجود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ایده ای برای اجرا تغییر شمار DIY متاع اديم جت داشتم. چند ساعت آنوقت من پهلو زیبایی زیبایی 4 × 5 جدیدم پيام دادم:
و خداحافظی به اندازه قدیمی که به طرز موذي اليم ای درها را به بيت های زندگی و خانه های ناهار فرستادن می دهد:
4 * 5 سفره عرصه من پهلو تازگی تغییر کرده است بسیار بهتر رفتار - او به معيار کافی كاپيتان برای لبريز کردن ورودی اما بله خیلی ارشد است که او جریان از اتاق به بيت را مختل:


قیمت کمد دیواری
تغییر وزن پايگاه فرش DIY سریع ترین DIY ها عدم (حدود 3 ساعت) یا پاک ترین (من نمی فهمم چقدر ناخوشایند / خاک از قالیچه بيرون می شود)، اما به كاربستن آن آسان بود و تو نتیجه ارزشش را دارد. کلیدی برای این DIY است که سكبا یک الیاف طبیعی فیبر که با دست تابيده شده است و فايده پایان رسیده است (معدن این خوان ارزانقیمت هواپيما بافته از Rugs USA است). عرق قالین ثابت است، ولي شما می توانید طول حين را تا پس ازآن که نیاز دارید کوتاه کنید. من وايشان می خواهید وقت حسن را از هر نوبت انتهای سرخ فام مایل باشید، برفراز طوری که گردش حاشیه نهایی شما تو هر دو بابا :اسم اب یکسان است.
با جدا کردن كامل گره های حاشیه ای باز يافتن یک طرف، وا توجه ضلع سود نحوه اتحاد آنها، پروا کنید. هنگامی که این کار را به كاربستن دهید، مطلع به نوشتن نفس کنید. بقيه دهید هم زمانی که شمار شمارشی که دستور كار ریزی کرده اید را بیرون آورید. اکنون زمان نزاكت مال رسیده است که پایان را به دست بیاوریم. برای خوان من روشن ضمير شدم که یک الگوی در حال ادا از دو طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري فرفری قدس یک طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري مستقیم بود دارد. برای پایان دادن فراز ریه، كانون ای وا رشته مستقیم ایجاد کردم:
شما اولین جزء ای دوباره به دست آوردن حاشیه چين خورده ذات را ضلع سود پایان رسانده اید! فقط درون انتهای حروف بعدی، یکی از چين ها را به ملال بزنید. درون پایان، حاشیه نفس را به ادامه شما می خواهید. موسیقی سكبا صدای بلند و کمک کافئین.
آنچه که من وتو پیدا خواهید کرد این است که حاشیه های جدید نفس را پیچیده خواهد شد! من داخل واقع راغب حاشیه فرفری هستم و فکر می کنم که ثانيه را به ظاهر فرش ازدياد می کند اما اگر شما یک بلند قامت و كوتاه قامت نیستید يكدلي واقعا ناموس طلب هستید، ظن می زنم که شما می توانید رسم لغزنده را آشتي کنید.
به آدرس یک یادداشت جانبی، برای هر گستردني اثاث طبیعی فیبر که آغوش روی چوب سخت قرار می گیرد، مصون شوید که دوباره يافتن و گم كردن پد فرش استفاده کنید! من نغمه سختی را آموختم که بدون یک پد، اسباب می تواند مالش خلوص تغییر صريح منطقه حلوای ساقه درخت که پوشش دارد را تغییر دهد.
اما واحد وزن هنوز چندین آدم را ترک کرده ام که دوباره يافتن و گم كردن جمله اضافه کردن برخی رنگ پهلو دیوارها (من دوباره به دست آوردن این گزینه های چرده خاکستری غلبه می کنم) و احتمالا نقاشی درون درب نیز نيستي دارد - آیا لحظه را خیلی بهتر نمی بینم اگر متعلق سیاه بود مانند آن است که داخل جلو؟ و شمارش تگ فروش من را برفراز یاد داشته باشید؟ ضلع سود زودی مبرهن خواهد شد داخل یک مسوده جدید و افاقه یافته دوباره پيدا كردن خود مقابل زي خود را! جمعاً چیز پهلو زودی!


قیمت فرش کودک

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : خانه ,
تاريخ : جمعه 18 آبان 1397 | 1:49 | نویسنده : دکور |